Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oficiální výsledky Pecka kros 2012

3. 7. 2012

Pecka 20. 6. 2012 – 5. ročník


 

Předškolačky (2006 a mladší) – 80 metrů:

  1. Tereza Houdová – 2006 – Benecko – 0:13,08

  2. Natálie Hošková – 2006 – Pecka – 0:14,38

  3. Anna Holmanová – 2008 – Benecko – 0:15,47

  4. Lucie Nezbedová – 2006 – Pecka – 0:16,26

  5. Kateřina Kovářová – 2008 – Benecko – 0:17,17

  6. Patricie Stuchlíková – 2008 – Pecka – 0:20,13

  7. Klára Stuchlíková – 2009 – Pecka – 0:20,73

  8. Blanka Jindříšková – 2009 – Benecko – 0:29,74

  9. Natálka Machková – 2009 – Pecka – 0:32,63

  10. Markéta Kalistová – 2008 – Pecka – 0:33, 22


 

Předškoláci (2006 a mladší) – 80 metrů:

  1. František Najman – 2006 – Hradec Králové – 0:10,63

  2. Jan Vodička – 2006 – Smržovka – 0:11,38

  3. Matyas Diaz – 2007 – Benecko – 0:12:08

  4. David Fantík – 2007 – Benecko – 0:12,10

  5. Daniel Kouba – 2006 – Benecko – 0:12,70

  6. Matěj Jahl – 2006 – Pecka – 0:13,65

  7. František Nosek – 2009 – Staňkov – 0:14,56

  8. Lukáš Jahl – 2009 – Pecka


 

Nejmladší žákyně (2003 – 2005) – 350 metrů:

  1. Eliška Stuchlíková – 2004 – Pecka – 1:09,20

  2. Eliška Svobodová – 2003 – Pardubice – 1:09,64

  3. Marcela Najmanová – 2003 – Hradec Králové – 1:15,13

  4. Eliška Nosková – 2005 – Staňkov – 1:16,36

  5. Dita Douchová – 2004 – Benecko – 1:21,59

  6. Denisa Brožková – 2004 – Benecko - 1:25,81

  7. Mariana Lukášková – 2006 – Pecka – 1:30,94

  8. Sabina Součková – 2006 – Pecka – 1:35,99

  9. Monika Pavlová – 2005 – Pecka – 1:40,86

  10. Klárka Stuchlíková – 2009 – Pecka

  11. Patricie Stuchlíková – 2008 - Pecka


 

Nejmladší žáci (2003 – 2005) – 350 metrů:

1. Dušan Vodička – 2003 – Smržovka – 0:58,56

2. Jaroslav Vopršal – 2003 – Pecka – 0:59,69

3. Martin Janoušek – 2003 – Nová Paka – 1:01,34

4. Jakub Skalický – 2004 – Sp.Vrchlabí – 1:03,42

5. Zdeněk Mader – 2004 – Sp.Vrchlabí – 1:06,23

6. Vojta Truneček – 2003 – Pecka – 1:08,09

7. Filip Kout – 2004 – Liberec – 1:10,82

8. Tibor Sakáč – 2005 – Pecka – 1:18,82

9. František Najman – 2006 – Hradec Králové – 1:19,88

10. Mirek Svoboda – 2005 – Pecka – 1:21,70

11. Martin Lukášek – 2006 – Pecka – 1:25,64

12. Stanislav Miko – 2005 – Pecka – 1:26,20

13. Jan Labašta – 2006 – Pecka – 1:27,84

14. Dominik Křížek – 2006 – Pecka – 1:1:29,58

15. Jakub Buriánek – 2006 – Pecka – 1:36,20

16. Lukáš Fidler – 2005 – Pecka – 1:37,37


 

Mladší žákyně (2000 – 2002) – 700 metrů:

  1. Šárka Rückerová – 2000 – Jiskra Hořice – 2:22, 21

  2. Bára Janoušková – 2001 – Nová Paka – 2:25,59

  3. Alena Labaštová – 2002 – Pecka – 2:28,17

  4. Viktorie Jirková – 2000 – Pecka – 2:31,00

  5. Vendula Kopecká – 2000 – Liberec – 2:34,80

  6. Kateřina Hamplová – 2001 – Liberec – 2:38,74

  7. Barbora Šimková – 2000 – Liberec – 2:45,01

  8. Anežka Šlechtová – 2000 – Liberec – 2:48,79

  9. Anna Požická – 2001 – Liberec – 2:55,38

  10. Kateřina Ptáčková – 2000 – Liberec – 2:59,05

  11. Monika Patrmanová – 2001 – Liberec – 3:01,60

  12. Zuzana Malečková – 2001 – Liberec – 3:12,64


 

Mladší žáci (2000 – 2002) – 700 metrů

  1. Michael Schütz – 2000 – Benecko – 2:04,84

  2. Marek Gebovský – 2000 – Liberec – 2:06,54

  3. Jan Rücker - 2002 – Jiskra Hořice – 2:07,47

  4. Tomáš Tauchman – 2000 – S.Vrchlabí – 2:12,72

  5. Martin Truneček – 2000 – Pecka – 2:19,79

  6. Adam Nečesaný – 2000 – Liberec – 2:20,71

  7. Matěj Mikšík – 2002 – S.Vrchlabí – 2:21,74

  8. Patrik Mejvald – 2000 – Liberec – 2:22,86

  9. Martin Hauzner – 2001 – Liberec – 2:23,54

  10. Daniel Beneš – 2000 – Pecka – 2:27,58

  11. Ondřej Blažek – 2000 – Liberec – 2:31,13

  12. Václav Loubek – 2000 – Liberec – 2:31,93

  13. Láďa Blaho – 2000 – Liberec – 2:32,83

  14. Marek Hawel – 2002 – S.Vrchlabí – 2:33,44

  15. Jiří Zlámal – 2000 – Liberec – 2:39,95

  16. Jakub Dlask – 2000 – Liberec – 2:41,09

  17. Petr Jůza – 2002 – Pecka – 2:50,28

  18. Josef Kobr – 2001 – Liberec – 2:55,97

  19. Ondřej Zikeš – 2001 – Liberec – 2:56,75

  20. Lukáš Nezbeda – 2002 – Pecka – 3:00,26

  21. Petr Dastych – 2000 – Liberec – 3:04,64

  22. Petr Vyskočil – 2000 – Liberec – 3:08,61

  23. Alexios Naub – 2000 – Liberec – 3:12,65

  24. Lukáš Paják – 2000 – Pecka – 3.15,99

  25. Oldřich Nedvídek – 2001 – Liberec – 4.03,34

  26. Ondra Novotný – 2001 – Liberec – 4:04,11

  27. Petr Paják – 2002 – Pecka – 4:07,84


 

Starší žákyně (1997 – 1999) – 1200 metrů

  1. Martina Kobrlová – 1999 – Nová Paka – 3:04,94

  2. Edita Svobodová – 1998 – Pardubice – 3:08,30

  3. Alena Labaštová – 2002 – Pecka – 3:40,54 (čas upraven)


 

Starší žáci (1997 – 1999) – 1200 metrů:

  1. Filip Schütz – 1997 – Benecko – 2:46,85

  2. Jakub Nosek – 1998 – Pecka – 2:53,74

  3. Josef Provazník – 1999 – S.Vrchlabí – 3:00,68

  4. Matěj Mikšík -2002 – S.Vrchlabí – 3:20,45 (čas upraven)

Dorostenky (1994 – 1996) – 1200 metrů

  1. Michaela Pavlová – 2005 - Pecka – 2:48, 32


 

Dorostenci (1992 – 1994) – 1200 metrů

  1. Tony Pavel – 1994 – Pecka – 2:48,35


 

Muži 1 (1973 – 1993) – 4000 metrů

  1. Antonín Vitvar – 1976 – Spartak Vrchovina – 18:47,34

  2. Radek Kahánek – 1993 – L.Bělohrad – 19:11,97

  3. Aleš Lhota – 1978 – Pivovar Miletín – 19:53,76

  4. Štefan Holeček – 1981 – St.Paka – 22:20,17

  5. Miloš Petr – 1989 – Miletín – 30:38,52

 

Ženy 1 – (1973 – 1993) – 4000 metrů

  1. Jana Škorpilová – 1974 – Sportcentrum Jičín – 21:44,07


 

Muži 2 – (1963 – 1972) – 4000 metrů

  1. Mojmír Svoboda – 1966 – Pardubice – 17:27,54 – absolutní vítěz

  2. Roman Skalický – 1971 – HS Strážný – 18:01,43 – 2. v absolutním pořadí

  3. František Buřil – 1966 – Vidochov – 18:34,82

  4. Martin Vávra – 1963 – Jiskra Hořice – 20:54,82

  5. Michal Valenta – 1963 – HZS Praha – 21:11,39


 

Muži 3 – (1953 – 1962) – 4000 metrů

  1. Jiří Čivrný – 1953 – Slovan Liberec – 18:19,16 – 3. v absolutním pořadí

  2. Ivo Brunclík – 1958 – Šp.Mlýn – 25:04,45


 

Ženy 3 (1953 – 1962) – 4000 metrů

  1. Blanka Paulů – 1954 – Maratonstav Úpice – 19:49,37 – nový traťový rekord žen


 

Muži 4 – (1952 a starší) – 1200 metrů

  1. Jan Kadavý – 1947 – Jablonec nad Nisou - 20:42,24

  2. Václav Šír – 1948 – Rokytnice nad Jizerou – 21:07,44

  3. Karel Trejbal – 1951 – Ml. Boleslav – 22:07,50

  4. Stanislav Groh – 1946 – Vrchlabí – 22:24,14

  5. Ludvík Steinc – 1941 – Vrchlabí – 23:44,99

  6. Ladislav Dvořák – 1948 – V. Hamry - 26:34,66


 

Závody se běžely za velmi teplého počasí a všem běžcům patří velké uznání za předvedené výkony. Pecka 20. 6. 2012, 20:00 hodin, ředitel závodu Pavel Vydra