Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovský běh Kryštofa Haranta - výsledky

 

 

Silvestrovský běh Kryštofa Haranta - výsledky

Pecka 31. 12. 2012 – 5. ročník


 

 

Kategorie: Předškolačky (2006 a mladší) – 100 metrů

1.

Patricie Stuchlíková

2008

Pecka

0:28,39

2.

Anička Müllerová

2009

Pecka

0:51,54


 

Kategorie: Předškoláci (2006 a mladší) – 100 metrů

1.

František Najman

2006

Hradec Králové

0:16,62

2.

Adam Šulc

2007

Milovice

0:18,31

3.

Marek Škorpil

2009

Sportcentrum Jičín

0:27.04

4.

Samuel Šulc

2009

Milovice

0:27,56


 

Kategorie: Žákyně 1 (2003 - 2005) – 100 metrů

1.

Marcela Najmanová

2003

Hradec Králové

0:19,30


 

Kategorie: Žáci 1 (2003 - 2005) – 100 metrů

1.

Martin Janoušek

2003

Kumburský Újezd

0:13,77

2.

Tomáš Kodym

2003

Pecka

0:16,08

3.

Filip Kout

2004

Lázně Bělohrad

0:16,66

4.

Petr Bláha

2004

Pecka

0:17,37

5.

Stanislav Miko

2005

Pecka

0:25,94


 

Kategorie: Žákyně 2 (1999 - 2002) – 500 metrů

1.

Šárka Rückerová

2000

Jiskra Hořice

1:31,12

2.

Dagmar Zeleňáková

2001

Pecka

1:34,27

3.

Viktorie Jirková

2000

Pecka

1:36,24


 

Kategorie: Žáci 2 (1999 - 2002) – 500 metrů

1.

Jan Rücker

2002

Jiskra Hořice

1:26,62

2.

Martin Janoušek

2003

Kumburský Újezd

1:46,22

3.

Lukáš Paják

2002

Pecka

1:59,07

4.

Petr Paják

2002

Pecka

2:27,74


 

Kategorie: Žákyně 3 (1996 - 1998) – 500 metrů

1.

Aneta Kubíčková

1996

Jičín

1:29,91


 

Kategorie: Žáci 3 (1996 - 1998) – 500 metrů

1.

Jakub Nosek

1998

Cyklo Harant Pecka

1:16,27


 

Kategorie: Dorostenky (1993 - 1995) – 500 metrů

1.

Vanda Vojíková

1995

Jičín

1:34,22


 

Kategorie: Dorostenci (1993 - 1995) – 500 metrů

1.

Ondřej Kodym

1994

Pecka

1:13,59


 


 


 

Kategorie: Ženy 1 (1973 - 1992) – 1200 metrů

1.

Jana Škorpilová

1974

Sportcentrum Jičín

3:47,29

2.

Lucie Jampílková

1973

Jičín

4:32,61

3.

Eva Čivrná

1985

Semily

4:52,18


 

Kategorie: Muži 1 (1973 - 1992) – 1200 metrů

1.

Jiří Čivrný

1980

Semily

2:38,79

2.

Ladislav Erbert

1977

Pecka

3:16,30

3.

Radek Kahánek

1990

Lázně Bělohrad

3:20,67

4.

Radek Šulc

1975

Milovice

3:36,72


 

Kategorie: Muži 2 (1963 - 1972) – 1200 metrů

1.

Rudolf Cogan

1971

Nová Paka

3:03,30

2.

František Buřil

1966

Vidochov

3:13,73

3.

Pavel Holeš

1965

Pecka

3:26,04


 

Kategorie: Muži 3 (1953 - 1962) – 1200 metrů

1.

Jiří Čivrný st.

1951

Liberec

3:30,26

2.

Pavel Vydra

1962

OK Reco Sport

4:37,26

3.

Zdeněk Štěpán

1962

Markoušovice

5:11,37


 


 


 

Závod se běžel za příjemného počasí, ale místy na hodně zledovatělém povrchu.

Dokončili všichni odstartovaní a nikdo se naštěstí nezranil.

Děkujeme za účast a předvedené výkony.


 


 

Pecka 31. 12. 2012, 13:00 hodin – ředitel závodu Pavel Vydra

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář