Jdi na obsah Jdi na menu

Běhali jsme opět na dvou frontách.

23. 5. 2010
Běhali jsme opět na „dvou frontách“. Ivan se zúčastnil dalšího Mistrovství ČR, tentokrát ve sprintu ve Zlíně. A v baťových závodech si obul správné boty. V solidní konkurenci si vyběhl v H40 sedmé místo. Druhý den bojoval na klasické trati v rallyově zaslíbené vísce Držková (vede zde pravidelně rychlostka při Barum rally) v Poháru města Zlína a doběhl si opět pro velmi lichotivé osmé místo před bývalým reprošem Petrem Vavrysem. A nebýt jeho zlozvyku, přijít na start o několik minut později (tentokrát o čtyři), bylo z toho páté místo…
V sobotu 15. května se běžel také žebříček B Čechy z Býště na Královéhradecku. Zuzka se pustila (s tátou) na trať P1 a získala šesté místo, Áňa byla na D12C mezi zkušenými závodnicemi šestnáctá a narychlo zaskakující Vendy (za nemocnou Kláru) osmatřicátá v D14B. O náročné trati se asi ještě v noci zdálo Saše, ale v žebříčku B si odbyla premiéru 23. místem v D35B. A toto umístění bylo souzeno i dalším – Ivě v D45B ( opět dobrý výsledek s bolavými zády) a Pavlovi v H45B. Oba posledně jmenovaní si připsali i první body do ŽB. V neděli běžel za OK Reco pouze „Kořen“ a slušně, bral body za 17. místo v H45. Byl to takový pěkný bahnokros…

Foto ze závodů na mapě Biřička

Obrazek

-------
Teď nás čeká týden pauza (pavel běží pouze v úterý PLŽe) a pak Saša, Iva a Pavel běží v úterý 25. 5. tréninkově krajský přebor škol Libereckého kraje. Pavel s Ivou o den později PLŽe v Nové Pace. Pak se opět ve větším počtu zúčastníme žebříčkových závodů Ještědské a Východočeské oblasti – v Děčíně, Liberci a Sv. Kateřině.
23. května budeme držet palce našemu čestnému členovi – reprezentantu České republiky v autokrosu Vaškovi Fejfarovi, který bude bojovat se Škodou Fabia v lotyšské Bausce o vítězství v divizi 1 v závodech Mistrovství Evropy.