Jdi na obsah Jdi na menu

Poslední červnový víkend se vydala menší výprava našeho oddílu na závěrečný závod jarní části Východočeské oblasti do Rybné nad Zdobnicí nedaleko Vamberka. Přivítalo nás letní počasí a příjemné zázemí na místním fotbalovém plácku. V lese už to tak hezké nebylo, tratě dosti náročné a les hodně zasekaný. Vyplatilo se obíhat po cestách. V HDR podala skvělý výkon Zuzka, která skončila desátá z neuvěřitelných 53 startujících. Dokázala běžet skoro celou trať a 2,5 km uběhla za 29 minut. Letos už ji „vypustíme“ na nějaký závod samostatně. Anička doběhla v D12D osmá, ale nebýt odběhnutí po jiné cestě na druhou kontrolu, mohla z toho být i „bedna“. Tu vybojovala druhým místem Klára v D14D a potvrdila, že umí. Pavel získal v H45D čtvrté místo (z jedenadvaceti startujících) a ještě spokojenější by byl při rychlejší dohledávce kontroly č.4. Teď už oddíl čekají prázdninové vícedenní závody a také start na mistrovství světa ve Švýcarsku.