Jdi na obsah Jdi na menu
 


Také druhý závodní víkend se běžcům našeho oddílu vydařil

26. 4. 2010
Po epizodním startu Ivana v jedné etapě Velikonoc ve skalách se již větší skupina našich běžců představila na třech závodech. Pavel s Ivou zajeli k sousedům do Východočeské oblasti, aby odstartovali do Mistrovství zníněné oblasti na krátké trati a ve sprintu. Dopoledne zde běželo769! orienťáků. Běželo se ve vojenském prostoru u Zdechovic na Pardubicku, kde se vloni konalo republikové mistrovství. Pavel přes dvě chyby doběhl osmý mezi pětadvaceti závodníky H45D a vybojoval pět nejrychlejších mezičasů. Iva se „zablokovanými zády“ prošla trať jako devátá ze šestnácti v D45D, což určitě předčilo její očekávání. Odpoledne běžel sprint jen Pavel a byl spokojen se čtvrtou pozicí. Počasí na rozdíl od frýdlantského oblasťáku přálo a kromě pětiminutové přeháňky svítilo i sluníčko…
Pět zástupců OK Reco Sport se představilo na tratích u Předlánců, kde bylo chladno a deštivo. Medailové příčky zde získali Ivan v H40, když doběhl třetí a na stříbro dosáhl Péťa Dastych v H10L. Pěkný výsledek zaznamenal Petr Medřický v H45, když čtvrtou pozicí získal skalp P.Pavlovce i B. Doškáře. Body pro družstvo žáků vyběhl Petr M. junior a pro družstvo veteránů bodovala devátou pozicí v D35 Saša.
V neděli 18. dubna odjíždí do Radčic k Železnému Brodu devět našich závodníků – poprvé se letos představí Zuzka (HDR) a Anička (D12). Dále budou startovat Klára, Ivan, Iva, Saša, Péťa, Kořen a Pavel.
                                                                                                                  (pv)