Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaká bude ta letošní?

13. 3. 2011

 Při letmém zhodnocení sezóny 2010 lze říci, že byla pro členy našeho oddílu OK RECO SPORT úspěšná. Solidních výsledků jsme dosáhli na veteránském Mistrovství světa ve Švýcarsku, dařilo se nám při Valečovských skalkách i při závodech v oblastních žebříčcích Ještědské – zde zejména Ivanovi a Východočeské oblasti – Pavlovi a Ivě. Nechyběly ani starty na závodech v rámci Mistrovství ČR a žebříčků Čechy B. Na stupně vítězů vystopala naše MIXová štafeta při závodech na Pecce.

Do popředí výsledkových listin se dostali i naši nejmladší běžci – Zuzka, Anička a Péťa. Celkem se objevili naši běžci ve startovních listinách více než šedesáti závodů. A tři jsme pořádali – 2x OB na Frýdštejně, Pecka kros a Silvestrovský běh Kryštofa Haranta. Také letos nás čeká sezóna vyplněná desítkami, doufejme že úspěšných, startů. Vrcholem by měly být veteránské Mistrovství světa v Maďarsku, 5 denní OB Bohemia u Nového Boru nebo Botas Cup Vysočina.

První vlašťovkou byl po dvanácti letech návrat Pavla na sedadlo spolujezdce k dvojnásobnému mistru ČR Vladimíru Mužákovi při Historic rally Kokořínsko. A nebýt navigační chyby v 1. etapě, mohla to být velice úspěšná obnovená premiéra...Náprava by měla přijít koncem dubna při Historic rally Ještěd.

Orientační běhy zahajujeme právě teď – tradičně na Jarních skalách u hradu Kost. OK Reco Sport zde reprezentuje pět běžců – Iva, Anička, Zuzka, Zdeněk a Pavel. Tak tedy správný směr a rychlé nohy!

 

Obrazek